Connect College - Nieuws - Update reconstructie rotonde aasterbergerweg
De volgende fouten zijn geconstateerd:
Je bent reeds aangemeld met het ingevoerde e-mailadres.
Je e-mailadres is bekend bij ons, maar je staat op niet-actief in de ontvangstlijst. Wij hebben je een bevestigingsmail met een activeringslink gestuurd om je account weer actief te maken en de nieuwsbrief in de toekomst te ontvangen.
Je bent aangemeld voor de nieuwsbrief en ontvangt een bevestigingsmail op je ingevoerde e-mailadres met daarin een activeringslink die je dient te volgen om je aanmelding te bevestigen.
Het kan enkele minuten duren alvorens je deze e-mail ontvangt.
Facebook Twitter
Update reconstructie rotonde Aasterbergerweg

Update reconstructie rotonde Aasterbergerweg

Datum: 29-08-2023

Deze week zullen onze leerlingen weer massaal naar school en terug naar huis fietsen.
Er wordt in Echt nog hard gewerkt aan de reconstructie van de rotonde op de Aasterbergerweg en aan de toeleidende wegen. Het fietsverkeer wordt daar dan ook nog altijd grootschalig omgeleid. We willen middels dit bericht dan ook met het oog op ieders veiligheid nog eens graag benadrukken dat onze leerlingen de omleiding volgen en instructies van het constructiepersoneel ter plaatse opvolgen. Zo komt iedereen veilig op school en weer thuis.

Hartelijk dank voor jullie medewerking, ook namens het constructiepersoneel!
 

Terug naar het nieuwsoverzicht

Connect College
Maasbrachterweg 22
6101 XX Echt

T: 0475-416111

info@connectcollege.nl

Privacy
Maasbrachterweg 22 - 6101 XX Echt
T: 0475-416111
info@connectcollege.nl - Privacy
Maasbrachterweg 22
6101 XX Echt

T: 0475-416111

Privacy
AOSL
SOML
20-80
cambridge